استاندار کرمان با اشاره به اینکه ظلم های زیادی به استان کرمان شده، عنوان کرد: به عنوان نمونه سال گذشته اعتبارات مازدا بر درآمد استان ۶۷۰ میلیارد تومان بوده که باید نیمی از آن را به ما می دادند اما تنها ۱۰ میلیارد تومان به استان داده شد.

محمدجواد فدایی امروز ۲۹ آذرماه در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان کرمان اظهار کرد: بند واو تبصره ۵ امکانی را برای تهاتر بدهی های دولت با طلب پیمانکاران از دولت ایجاد کرده و کار خیلی خوبی در استان با همکاری دسگاه های اجرایی و رییس کمیسیون اقتصادی مجلس صورت گرفت و ۴۰۰ میلیارد تومان بدهی دولت با طلب پیمانکاران استان تهاتر شد.
به گزارش ایسنا، استاندار کرمان افزود: با این اقدام، بدون اینکه از اعتبارات عمرانی استان استفاده کرده باشیم، این عدد حل و فصل و ۴۰۰ میلیارد تومان به اعتبارات استان کرمان اضافه شد.
فدایی با اشاره به پایین بودن وضعیت استان کرمان نسبت به متوسط کشور در زمینه آبرسانی به روستاها
تصریح کرد: ما حق اضافه ای نمی خواهیم و در آب روستایی کمتر از متوسط کشور قرار داریم و باید به متوسط کشور برسیم و حرف ما این است که حق مردم کرمان هست که به متوسط کشور برسند یا نه؟
وی با اشاره به اینکه ظلم های زیادی به استان کرمان شده، عنوان کرد: به عنوان نمونه سال گذشته اعتبارات مازدا بر درآمد استان ۶۷۰ میلیارد تومان بوده که باید نیمی از آن را به ما می دادند اما تنها ۱۰ میلیارد تومان به استان داده شد.
استاندار کرمان در ادامه با اشاره به تدوین سند گردشگری منطقه شرق استان گفت: مدتها دنبال تدوین سند گردشگری منطقه شرق استان بودیم و پیگیری های زیادی صورت گرفته است.

به اشتراک بگذارید :

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای رمز بلاگ | دانلود آهنگ های شاد و غمگین محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.