استاندار کرمان گفت: بر اساس همکاری‌ها و قول مساعد سازمان نوسازی مدارس کشور، تا پایان سال جاری ۱۱۰ مدرسه نیمه‌ تمام در این استان از محل اعتبارات ملی تکمیل می‌شود و به بهره‌برداری می‌‌رسد.

محمدجواد فدائی شامگاه چهارشنبه در دیدار با معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس وزارت آموزش و پرورش افزود: استانداری کرمان آماده اختصاص مبالغی برای نوسازی مدارس استان است.
وی ادامه داد: سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس نیز تعهد کرده ۲ برابر این میزان اعتبار را برای نوسازی مدارس استان کرمان اختصاص دهد.
به گزارش ایرنا، استاندار کرمان تاکید کرد: پروژه ای را در این استان کلنگ زنی نمی کنیم مگر آنکه از اجرا و تکمیل آن اطمینان داشته باشم.
معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس وزارت آموزش و پرورش نیز به اختصاص سهم مازادی به استان کرمان برای تکمیل پروژه های نیمه تمام تا هفته آینده اشاره و بیان کرد: تلاش می شود پروژه های نیمه تمام استان کرمان بر اساس برنامه زمانبندی به اتمام برسد.
مهراله رخشانی مهر خاطرنشان کرد: سیاست ما بر این است پروژه های نیمه تمام بر اساس میزان پیشرفت فیزیکی آنها اولویت بندی شده و با تخصیص اعتبارات، برای تکمیل اقدام شود.
وی بر ساماندهی برخی خوابگاه های دانش آموزی در شهرستان ها تاکید کرد و ادامه داد: ساخت ۲ خوابگاه در جنوب و شرق برای دانش آموزان استان کرمان را نیز برنامه ریزی کرده ایم.
وی خاطرنشان کرد: در لایجه بودجه سال ۹۸ میزان بودجه سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس وزارت آموزش و پرورش معادل سه برابر نسبت به سال ۹۷ رشد داشته است.
معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس وزارت آموزش و پرورش یادآور شد: تخصیص اعتبارات عمرانی نوسازی مدارس در سال ۹۷ بالغ بر ۱۱۰ درصد بوده و این موضوع نشان از پیگیری های انجام شده در این حوزه دارد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان نیز گفت: از سال گذشته تاکنون ۲۰ باب مدرسه غیرانتفاعی با ۲۴۸ کلاس درس در استان کرمان احداث شده و در اختیار آموزش و پرورش قرار گرفته است.
احمد اسکندری نسب افزود: ۱۸ درصد دانش آموزان استان کرمان در مدارس غیرانتفاعی مشغول به تحصیل هستند.
مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان نیز گفت: در حال حاضر ۲۲۰ پروژه نیمه تمام در استان کرمان وجود دارد که تلاش می شود بر اساس میزان پیشرفت فیزیکی آنها، اولویت بندی شده و تکمیل شوند.
غلامرضا رجایی افزود: در استان کرمان نیاز به افزایش اعتبارات برای نوسازی و تکمیل مدارس وجود دارد.

به اشتراک بگذارید :

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای رمز بلاگ | دانلود آهنگ های شاد و غمگین محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.