یحیی کمالی‌پور؛ نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس دهم

نایب رییس کمیسیون حقوقی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی انتقادها به وزیر امور خارجه کشورمان پیرامون مساله پولشویی گفت : نباید خدمات و زحمات افراد نادیده گرفته شود و با یک صحبت آنها را از صحنه خارج کرد.

یحیی کمالی پور  افزود: باید با تدبیر و احتیاط از کنار مشکلات عبور کنیم تا مسوولان و مردم درگیر مسائل حاشیه ای نشوند و از جانب دشمن لطمه سنگینی به آنها وارد نشود.

آنطور که ایرنا نوشته وی با بیان اینکه ما ادعا نداریم در کشور هیچ مشکلی وجود ندارد، تادامه داد: در شرایط حساس فعلی برخی اظهارات می تواند شرایط را برای نظام سخت تر کند که باید از آن بپرهیزیم.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: همه گروه ها و جناح های سیاسی جانب احتیاط را رعایت کنند، زیرا دشمن تمام نگاهش بر این است که در کشور شرایطی بوجود بیاید که دچار اختلاف شویم.

وی اظهار داشت: اگر آقای ظریف اسناد و مدارکی در رابطه با ادعای پولشویی داشت، بهتر بود در نشست سران قوا یا نشست های محرمانه اسناد را ارائه می کرد تا قوه قضاییه مکلف به رسیدگی و مجلس در باره آن مصوبه تصویب می کرد.

کمالی پور با بیان اینکه باید به اتحاد و وحدت داخلی برسیم، افزود: موضوع استیضاح و یا سوال از وزیر امور خارجه به طور رسمی به هیات رییسه مجلس اعلام نشده و در حد صحبت و گمانه زنی است و نمایندگان مجلس در این رابطه به جمع بندی کامل نرسیدند.

گفته های اخیر وزیر امور خارجه در گفت و گو با با تارنمای خبرآنلاین در مورد لزوم مبارزه با پولشویی، انتقادات تند جناح مخالف را در پی داشته است، به طوری که زمزمه هایی مبنی بر استضیاح ظریف از سوی برخی افراد و جریان ها شنیده می شود.

به اشتراک بگذارید :

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای رمز بلاگ | دانلود آهنگ های شاد و غمگین محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.