پرویز فتاح، رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور گفت: با کمک سپاه ۱۰هزار مسکن روستایی در کشور می سازیم که ۷۵۰ واحد برای استان کرمان و از این تعداد ۱۴۶مورد مربوط به شهرستان جیرفت است و منابع آن مشخص شده است.

پرویز فتاح در دیدار با امام جمعه جیرفت با اشاره به اینکه کمیته امداد بدون وفاق و همدلی مردم و مسوولان موفق نمی شود و این نهاد با همکاری مجلس، دولت ومردم به محرومان رسیدگی می کند.

وی با اشاره به اینکه فعالیت کمیته امداد از متن قرآن و دین است، افزود: صدقه، زکات، انفاق و حمایت از ایتام در دین اسلام آمده است.

فتاح با اشاره به اینکه کمیته امداد تنها نهادی است که اسم امام خمینی(ره) را دارد، گفت: امام راحل اجازه ندادند نام خود را بر روی نهادی جز کمیته امداد بگذارند.

رییس کمیته امداد کشور بیان کرد: کمیته امداد همیشه موجب خیر در جامعه بوده و در شرایط حساس کنونی کشور عصای دست نیازمندان شده و نقش مهمی در حمایت از محرومان دارد.

به گزارش ایسنا، رییس کمیته امداد کشور در حاشیه سفر به جنوب استان کرمان در جمع خبرنگاران گفت: هم اکنون ساخت ۵ هزار و ۴۰۰ واحد مسکونی در کرمانشاه با کمک مردم، دولت و‌ پرداخت تسهیلات را در دست داریم.

فتاح ادامه داد: مبلغ وام های ‌اشتغال در سال جاری نسبت به سال گذشته دو برابر شده که از محل صندوق توسعه روستایی ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان شامل ۱۰۰ هزار فقره وام و از محل تبصره ۱۶ میزان ۱۴۰۰ میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.

به اشتراک بگذارید :

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای رمز بلاگ | دانلود آهنگ های شاد و غمگین محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.