شهردار منطقه سه کرمان از افزایش ۱۲۰ درصدی درآمد شهرداری منطقه سه شهر کرمان در تیرماه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد.

رامین امیرمداح  با اشاره به افزایش ۱۲۰ درصدی درآمد شهرداری منطقه سه شهر کرمان در تیرماه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل اظهار کرد: اعتماد و همراهی مردم با شهرداری این منطقه در پرداخت عوارض، یکی از عوامل موثر در افزایش درآمد منطقه محسوب می‌شود که جای قدردانی دارد.

امیرمداح با تاکید بر اینکه بخش اعظم درآمد شهرداری از محل پرداخت عوارض شهروندان تامین می‌شود، گفت: درآمد حاصل در جهت عمران و آبادانی شهر هزینه می‌شود.

وی با بیان اینکه در جهت تسهیل کار ارباب رجوع و تسریع در امور مربوط به معاونت معماری و شهرسازی این منطقه اصلاحاتی صورت گرفت، افزود: موضوع دیگر در درآمدزایی منطقه سه، به حضور مردم در شهرداری مربوط می‌شود که در این راستا تغییراتی در زمینه‌ ارتباط با ارباب رجوع نیاز بود که انجام شد.

شهردار منطقه سه کرمان گفت: برای رفاه حال مراجعه کنندگان اصلاحاتی در ساختمان منطقه نیز صورت گرفت.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه درخواست ۹۰ درصد از شهروندانی که به شهرداری منطقه سه مراجعه می‌کنند، با واحد شهرسازی منطقه ارتباط دارد، واحد شهرسازی، در ورودی ساختمان شهرداری منطقه تعریف شد تا کار شهروندان به سهولت انجام شود.

به اشتراک بگذارید :

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای رمز بلاگ | دانلود آهنگ های شاد و غمگین محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.