به گزارش رمز بلاگ ، از زنجان به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان زنجان، کارگاه تخصصی پوستر به همت واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری زنجان؛ با حضور مدرس کارگاه «محمدمهدی ولیزاده» و جمعی از دانشجویان و هنرمندان رشته گرافیک روزهای دوشنبه بصورت هفتگی در حوزه هنری استان زنجان برگزار می‌گردد.

مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری زنجان، گفت: در راستای گرامیداشت هفته حجاب و عفاف و ترویج این ارزش مهم، تعداد ۹ اثر پوستر در ابعاد ۱۰۰*۷۰ سانتی‌متر توسط اعضا و زیر نظر مدرس کارگاه با موضوع حجاب و عفاف تولید شد.

مهدی خدایی افزود: کارگاه تخصصی پوستر پس از اعلام فراخوان ثبت نام از هنرجویان و علاقمندان به این هنر، بصورت هفتگی در حوزه هنری زنجان آغاز به کار کرده است.

وی اظهار داشت: در این کارگاه، که با حضور دانشجویان و هنرمندان رشته گرافیک و علاقمند به این هنر برگزار می شود، شرکت کننده‌ها با تعامل و مشورت با یکدیگر و زیر نظر مدرس کارگاه به خلق آثار هنری، در قالب پوستر با استفاده از تکنیک‌های متفاوت گرافیک به تولید اثر می‌پردازند.

این مقام مسوول هدف از برگزاری کارگاه تخصصی پوستر را تحقق بخشیدن به اهداف حوزه هنری مبنی بر تولید آثار فاخر هنری عنوان کرد.

لازم به یادآوری است؛ کارگاه تخصصی پوستر، بصورت هفتگی روزهای دوشنبه از ساعت ۱۸ تا ۲۰ در حوزه هنری استان زنجان برگزار می‌گردد.

منبع: شبستان

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای رمز بلاگ | دانلود آهنگ های شاد و غمگین محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.