رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهر تهران با اشاره به شعار امسال سازمان محیط زیست جهانی در ” شکست آلودگی‌های پلاستیک” گفت: برگزاری برنامه‌های پاکسازی هشداری نسبت به آلودگی‌های طبیعت و محیط زیست است.

رمز بلاگ: رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهر تهران با اشاره به شعار امسال سازمان محیط زیست جهانی در ” شکست آلودگی‌های پلاستیک” گفت: برگزاری برنامه‌های پاکسازی هشداری نسبت به آلودگی‌های طبیعت و محیط زیست است.
محمدحسین بازگیر امروز در حاشیه برنامه پاکسازی حاشیه رودخانه کن که با حضور جمعی از مسئولان، ورزشکاران، شهروندان و علاقمندان به طبیعت برگزار شد، با بیان اینکه ورزش یک مدرسه برای تمرین زندگی است و می‌تواند سبک زندگی پرنشاط و سالم را در جامعه اشاعه دهد اظهار داشت: همین روحیه نشاط و انگیزه مردمی است که ما را به توسعه پایدار و حفظ محیط زیست می‌رساند.

وی در ادامه بیان کرد: برخی گردشگرانی که به حاشیه این رودخانه می آیند دوستدار محیط زیست هستند و نه تنها آسیبی به محیط زیست وارد نمی‌کنند بلکه آن را از آلودگی‌ها نیز پاک می‌کنند، اما متأسفانه گروهی دیگر از گردشگران  بدون توجه به ملاحظات زیست محیطی همواره درصدد تخریب محیط زیست هستند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهر تهران سپس با اشاره به بهره‌گیری از ظرفیت ورزشکاران و چهره‌های شاخص و شناخته شده در گسیل جامعه به سمت توسعه پایدار و حفظ محیط زیست افزود: با توجه به وجود صخره‌ها و شیب‌های تند و محیط خشن این منطقه به لحاظ توپوگرافی، همه مردم با نشاط و انگیزه در حال جمع‌آوری زباله و پاکسازی محیط از زباله‌ها هستند و این چیزی است که ما به آن نیاز داریم.

بازگیر با اشاره به اینکه شعار امسال روز محیط زیست در دنیا با عنوان “شکست آلودگی‌های پلاستیک” خاطرنشان کرد: آلودگی پلاستیک تمام دنیا را فراگرفته است، از این رو برگزاری این‌گونه برنامه‌های زیست محیطی هشداری نسبت به آلودگی‌های طبیعت و محیط زیست است که امیدوارم  همه ما این موضوعات را سرلوحه زندگی خود قرار دهیم.

رمز بلاگ، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۷، کدخبر: ۱۷۵۷۵۹۹ ، www.tasnimnews.com

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای رمز بلاگ | دانلود آهنگ های شاد و غمگین محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.