به گزارش رمز بلاگ، “احمد مازنی” نماینده مجلس شورای اسلامی در یادداشتی که در اختیار خبرگزاری برنا قرار داد آورده است: گویا سوء تفاهم ناشی از توئیت اینجانب موجب تکدر خاطر عزیزان نیروی انتظامی شد، لذا لازم دیدم چند نکته را در این مورد توضیح دهم.

نخست اینکه؛ وظیفه نمایندگان مجلس دفاع از حقوق ملت است و این وظیفه شامل حال همه اقشار جامعه می شود حتی افراد متهم و حتی متخلف که به فرض اثبات تخلف، نباید بیش از حد معین شده در قانون مورد مجازات قرار بگیرند.

ثانیا در مورد حجاب یا به تعبیر درست “ستر” و پوشش اسلامی علاوه بر اعتقاد، معتقدم یک واجب شرعی و تکلیف مذهبی و در ایران یک امر قانونی است و هیچ شهروندی مجاز به مخالفت نیست.

ثالثا برخورد با کسانی که اقدام عملی به مخالفت رمز بلاگ می کنند مشکل شده چون ممکن است افرادی آلت دست بدخواهان ایران و اسلام باشند و از اعلام مخالفت رمز بلاگ به عنوان هدف ایذایی و جنگ روانی استفاده کنند، لذا مسئولان ذیربط به ویژه ماموران نیروی انتظامی باید برای برخورد با چنین مواردی آموزش های لازم را ببینند تا رفتار آن ها مورد سوء استفاده قرار نگیرد.

رابعا گاهی عملکرد مسئولان رفتار دوگانه را در ذهن جامعه تداعی می کند چنان که در وقایع چند روز گذشته آزادی یک مجرم ذی نفوذ و هم زمان رفتار تند با متهمان دیگر این ذهنیت را تقویت می کرد که امیدوارم در آینده تکرار نشود.

و بالاخره در خاتمه مراتب ارادت قلبی خودم را به همه سربازان ایران اسلامی به عزیزان نیروی انتظامی که حافظان امنیت کشور هستند و در شهرها و جاده ها و مرزها با تحمل مشکلات فراوان به وظیفه سربازی قیام می کنند، ابراز می دارم و دستان و بازوان آن دلاوران و همه پاسداران و سربازان میهن اسلامی را می بوسم و برای همگان آرزوی موفقیت دارم.

منبع: پایگاه خبری پلیس

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای رمز بلاگ | دانلود آهنگ های شاد و غمگین محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.