استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: احصای واحد های تولیدی راکد و نیمه فعال دارای ظرفیت راه اندازی با نگاه کارشناسی شده و خروجی محور ضروری است.

رمز بلاگ: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: احصای واحد های تولیدی راکد و نیمه فعال دارای ظرفیت راه اندازی با نگاه کارشناسی شده و خروجی محور ضروری است.

علی محمد احمدی ظهر یکشنبه در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان افزود: اهتمام ما برای حل مشکلات واحد های تولیدی است.

احمدی با بیان اینکه نباید در واحدی که به سمت مرگ مغزی می رود،  با پمپاژ اعتبار کردن بدون خروجی اعتبارات، هدر رفت سرمایه را رقم زد، اظهار کرد: اعتبارات دولت در این حوزه هزینه می شود و راه اندازی خروجی محور واحد های تولیدی ضروری است.

استاندار گفت: در داخل و خارج شهرک های صنعتی نیز واحد هایی وجود دارد که با تدبیر می توان نسبت به حل و رفع مشکل آنها اقدام کرد.

احمدی بر احصای مشکلات واحد های تولیدی با نگاه کارشناسی شده تاکید کرد و گفت: نگاه دغدغه مند به رفع مشکلات واحد ها ضروری است.

احمدی ابراز داشت: افزایش بازرسی و بازدید میدانی از مشکلات واحد های تولیدی مورد تاکید است.

وی افزود: ارزش کار ما این است که مشکلات واحد ها برطرف شود.

استاندار خواستار توجه و تلاش بیشتر شرکت شهرک های صنعتی و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به رفع مشکلات واحد های تولیدی شد و بیان کرد: باید رفع مشکل واحدها با بررسی کارشناسی شده خروجی جلسات باشد و بهبود ظرفیت ها و افزایش اشتغال نیز در آن دیده شود.

رمز بلاگ، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر، تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، کدخبر: ۴۲۸۴۰۰۲ ، www.mehrnews.com

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای رمز بلاگ | دانلود آهنگ های شاد و غمگین محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.